תוכנת קריוקי

 

ובכן אתם מחפשים תוכנת קריוקי לאירוע שלכם או סתם בשביל שיפורי השירה שלכם, באתר הקריוקי שלנו תוכלו למצוא תוכנת קריוקי מהמשובחות שיש בעולם הקריוקי היום, נא עיקבו בעיון אחרי ההוראות המפורטות בדף זה והנה אתם כבר בשלב הראשון להכין שיר קריוקי בעצמכם.

ובכן מה היא עושה ומאיפה מורידים אותה?

לאחר שהורדתם את תוכנת הקריוקי בעמוד קריוקי חינם באתר (ישנו לינק בעמוד הימני) תצטרכו להתקין אותה על המחשב, (ישנו הסבר מלא על התוכנה גם כן בעמוד קריוקי חינם באתר) התוכנה הראשונה היא למעשה תוכנת קריוקי המורידה את קול הזמר ויוצרת פלייבק, לאחר שצפיתם בהסבר על התוכנה והתקנתם אותה פעלו לפי ההוראות כאמור בדף "קריוקי חינם" באתר.

 

תוכנת קריוקי 1 - הסבר וידאו להורדת קול הזמר:

 

איך יוצרים וידאו בתוכנת הקריוקי?

השלב הבא הוא למעשה ליצור וידאו ולהוסיף את המילים לפליבק, כדי ליצור  וידאו מסויים שעליו יוקרנו מילות השיר, לינק להורדת התוכנה תוכלו למצוא בדף הפייסבוק שלנו תחת הכותרת "תוכנת קריוקי", המערכת היא מאוד פשוטה להפעלה, (שימו לב!! המצב הקבוע של תוכנת הקריוקי הוא להוסיף את המילים משמאל לימין, זוהי האפשרות היחידה כרגע בתוכנה, אם ברצונכם ליצור סדר כרונולוגי להעלאת השיר תוכלו במקום להוסיף כל מילה בנפרד, פשוט להוסיף שורות שלמות). לאחר שסיימתם צריך לעשות EXPORT לקובץ בתפריט הראשי של תוכנת הקריוקי.

 

תוכנת קריוקי 2 - הסבר וידאו להוספת המילים:

 

מאיפה ניתן להוריד שירים לתוכנת הקריוקי?

יש לנו באתר ממשק פשוט להורדת שירים מיוטיוב באיכות טובה. אם אין לכם במחשב האישי שלכם את השיר שרציתם תוכלו פשוט להוריד אותו אונליין דרך האתר שלנו, פשוט כנסו ללשונית הורדת שירים ביוטיוב מצד ימין והוריד את השיר שאותו תרצו להעלות לתוכנת הקריוקי.

 

הצעות...

אם יש לכם תוכנת קריוקי אחרת, מתקדמת, חדשנית, שלחו לנו את הלינק אליה, אנו נבחן אותה, ואם היא באמת עדיפה על תוכנת הקריוקי שאצלנו באתר, אפילו ניתן לכם קרדיט על כך שמצאתם אותה. זהו להפעם, שיהיה בהצלחה ואל תפסיקו לשיר.

 

בברכה צוות סולרו קריוקי